پیش بینی مثبت از آینده یک صنعت بورسی کوچک
پیش بینی مثبت از آینده یک صنعت بورسی کوچک


به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، محمد طحان‌پور با اشاره به حضور تولیدکنندگان معروف ایتالیایی و فرانسوی در ایران به صدا و سیما گفت: این شرکت‌ها اقدام به تولید کالا با برند کشورهای خود و درج عنوان ساخت ایران خواهند کرد.

 

وی با اشاره به تولید کالاهای صادراتی در کارخانه‌های تولید مشترک اظهار کرد: ظرف 22 سال آینده، ایران به هاب منطقه برای صادرات برندهای معروف اروپایی تبدیل خواهد شد.

 

این مقام مسئول با اشاره به رشد 20 درصدی تولید در سال 95 گفت: با وجود روند رو به رشد تولید در سال 95، سال گذشته صادرات لوازم خانگی وجود نداشته است.

 

طحان‌پور،لباسشویی، ظرفشویی، پکیج و آبگرمن را محصولات برنامه‌ریزی شده برای تولید مشترک اعلام و اظهار داشت: با یک برند معروف آلمانی در حال مذاکره برای تولید مشترک هستیم که 30 درصد تولیدات آن برای بازار داخلی و 70درصد دیگر صادر خواهد شد.

 

وی امسال را سال خوبی برای لوازم خانگی دانست و افزود: هم اکنون تولیدات لوازم خانگی کشور در بخش تلویزیون، لباسشویی و یخچال - فریزر از وضعیت بسیار خوبی برخوردار است.

 

رئیس اتحادیه لوازم خانگی با اشاره به سرعت رشد کسب وکارهای اینترنتی گفت: با یک شرکت بزرگ قراردادی امضا شده که طی آن همه واحدهای صنفی لوازم خانگی فروش اینترنتی خواهند داشت.

 

وی با اشاره به امضای قراردادی با یک بانک برای توسعه فروش اینترنتی در واحدهای صنفی لوازم خانگی تاکید کرد: با راه‌اندازی فروش اینترنتی امکان عرضه شرایطی لوازم خانگی به مصرف‌کننده فراهم می‌شود.کارخانه‌های تولیدکننده لوازم خانگی برای بقا در این بازار باید اقدام به استفاده از فناوری‌های روز و نصب قطعات با کیفیت کنند.

 

تاريخ تنظيم: شنبه 2 اردیبهشت ماه 1396 - 10:23 | دریافت فایل
فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
* متن نظر
* متن کنترلی را وارد کنيد

در اين بخش نظری ثبت نشده است.